Członkowie

Tablo

Prawdziwe imię: Daniel Armand Lee; Lee Seon-woong (이선웅)
Pseudonim: Tablo
Data Urodzenia: 22 Lipca 1980r.

Ciekawostki:

1. wystąpił w sitcomie Nonstop 5 oraz epizodycznie w filmie August Rush, jako klarnecista.
2. Mieszkał w wielu różnych miejscach, takich jak Hong Kong czy Szwajcaria.
3. Tablo jest Kanadyjczykiem Koreańskiego pochodzenia, Korea Południowa uznaje podwójne obywatelstwo, dzięki czemu Blo był zwolniony ze służby wojskowej.
4. śmierć bliskiego przyjaciela zmobilizowała go do wzięcia się za hip hop pomimo sprzeciwów jego ojca.
5. Skandal Stanfordzki : w 2010roku doszło do podważenia ważności zdobytego przez Tabla w 3,5 roku tytułu Licencjata i Magistra z Języka Angielskiego i Literatury Angielskiej na Uniwersytecie Stanforda przez niejakiego ‚ whatbecomes’. Pomimo udania się Tabla aż na Stanford i pokazania oryginalnych dokumentów grupa przeciwników „zadających prawdy” wciąż rosła (w kilka dni az do 190.000). Gdy parę miesięcy później policja potwierdziła ważność papierów zdecydowano aresztować sprawcę całego zamieszania którym okazał się 57 letni Amerykanin Koreańskiego pochodzenia Eung Kim. Dwudziestu dwóch innych internautów również zostało pozwanych przez Tabla do odpowiedzialności prawnych za zniesławienie. Niedługo potem jednak, powstala kolejna strona „타블로 에게 진실 을 요구 합니다 2” (tłum. Żądamy prawdy od Tablo 2), „, „Tajinyo-i 2” w skrócie.
W marcu 2012 z powodu stresu związanego z Tajinyo zmarł chory ojciec artysty, przez to, zaczął wymagać dla oskarżonych surowszej kary. (Daniel mówi na ten temat dużo w odcinku Good Day – Entertainment Plus z 15 października 2012)
sprawa ciągnęła się aż do 10 października 2012, gdzie w końcu doszło do skazania 8 członków Tajinyo. “Mr. Lee” wraz z innymi dwoma członkami został skazany na 10 miesięcy więzienia, „Mr. Sang” i pięciu innych dostało 8-10 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata. „Mrs. Park” pomimo skazania we wcześniejszym procesie na 10 miesięcy więzienia, wymigała się ‚dzięki’ atopowemu zapaleniu skóry przez co sąd skazał ją tym razem na 2 lata zawieszenia i 200 godzin prac społecznych, jednak jeśli dojdzie do naruszenia wyroku, może trafić za kratki nawet na dwa lata.

Twitter – blobyblo

Instagram – blobyblo

Weibo – tablochina

Mithra

Prawdziwe imię: Choi Jin (최진)
Pseudonim: Mithra Jin
Data Urodzenia: 6 Stycznia 1983r.

Ciekawostki:

1. Inaczej zwany Sleeping T.
2. Potrafi grać na perkusji.
3. sierpnia 2010 wstąpił do wojska, żeby odrobić obowiązkową służbę wojskową. Dołączył do 102 rezerwy w Chuncheon, potem jako żołnierz piechoty, członek zespołu wojskowego i żołnierz GOP, a ostatecznie służył w DEMA (Agencja Ochrony Mediów). Został zwolniony ze służby przez Ministra Obrony w Yongsan-gu, w Seulu 14 maja 2012.

Twitter – realmithrajin

Instagram – realmithrajin

Weibo – mithrachina

Tukutz

Prawdziwe imię: Kim Jung-Sik (김정식)
Pseudonim: DJ Tukutz
Data Urodzenia: 19 Listopada 1981r.

Ciekawostki:

1. 15 października 2009, DJ Tukutz wstąpił do armii, żeby odrobić obowiązkowe 2 lata służby wojskowej w Uijeongbu, prowincja Gyeonggi. Wrócił 9 sierpnia 2011.
2. Inaczej zwany Street T.
3. 24 kwietnia 2012r. umieścił zdjęcie i napisał na Twitterze „Otrzymuję właśnie najpiękniejszy prezent jaki człowiek może dostać. Będę ojcem. Proszę, wszyscy ześlijcie mi błogosławieństwo”.
4. Potrafi posługiwać się gramofonem (konsoletą), syntezatorem, samplerem. Poza tym to on w studiu nagraniowym kiedy trzeba rządzi się przy sequencerze.

Twitter – Tukutz81

Instagram – Realtukutz

Weibo – tukutzchina

  1. Boze jak sie ciesze sie ze ktos sie nimi zainteresowal. czekalam na to az 2 Lata odkad ich poznalam dzieki Big Bang… kamsamida klaniam sie u stup twurcom dziekujac.

    a opisy sweet. Tablo ma sliczne dziecko 🙂

  2. Można by było zaktualizować u Tukutza ‚tego roku’.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: