EPIK HIGH określa młode pokolenie artystów YG: B.I, Bobby i Mino przypominają nam młodych nas

BornHater

Podczas wywiadu dla Star News, Mithra Jin powiedział: „Inni raperzy, jak na przykład Beenzino, są naszymi znajomymi, już z nimi pracowaliśmy przynajmniej raz w przeszłości. B.I, Bobby i Song Minho są nowi, świeży. Zazdrościłem im tego.”

Epik High powróciło po dwóch latach z albumem „Shoebox”. „Born Hater” przyciągnął znaczną uwagę zarówno „młodą krwią” YG (B.I, Bobby z Team B, Song Min Ho z Winner) jak i starymi wyjadaczami (Beenzino, Verbal Jint).

Mithra Jin powiedział o B.I: „Naprawdę zazdroszczę mu talentu. Bez problemu usiadł, zrobił co do niego należało i sobie poszedł. Poczułem nawet jak wychodząc zabrał ze sobą swój talent.”

Tablo powiedział: „Pomyślałem sobie, że ludzie gładko przełkną rap B.I i Bobby’ego. Martwiłem się za to o Mino, bo ma raczej łagodny wizerunek w Winner. Kiedy go o to zapytałem, stwierdził: „Kiedy rapuję, chcę to robić dobrze.” Minho bardzo ciężko pracował, zmieniał każde słowo. Pomyślałem sobie: „idole też mają dużo rzeczy, które chcieliby wyrazić, dlatego są podekscytowani, kiedy mają taką szansę.” Przypomniał mi o początkach Epik High, kiedy byliśmy tak samo zakręceni jak on teraz.”

Źródło: Star News
Tłumaczenie na Polski: Riukki

Posted on 28/10/2014, in EPIK HIGH and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: